Nastavení soukromí a cookies

Souhlasem se sdílením dat nám poskytnete informace, které potřebujeme pro zlepšování, analýzu a marketing napříč těmito webovými stránkami. Dále souhlasíte s předáním údajů třetím stranám a mimo EU. Prohlašujeme, že Vámi poskytnuté informace jsou zabezpečeny proti zneužití.

Nastavení soukromí a cookies

Souhlasem se sdílením dat nám poskytnete informace, které potřebujeme pro zlepšování, analýzu a marketing napříč těmito webovými stránkami. Dále souhlasíte s předáním údajů třetím stranám a mimo EU. Prohlašujeme, že Vámi poskytnuté informace jsou zabezpečeny proti zneužití.

Dejte nám prosím vědět, která data nám a našim partnerům dovolíte zpracovat.


Technická data

Trvale zapnuto

Webové stránky potřebují technická data pro správné fungování. Bez těchto dat by nebylo možné například vyhledávat, přehrát video nebo dokončit objednávku v e-shopu.

Analytické a statistické údaje

Webové stránky potřebují technická data pro správné fungování. Bez těchto dat by nebylo možné například vyhledávat, přehrát video nebo dokončit objednávku v e-shopu.

Menu
Galvena Solar
Stránka se načítá

Často kladené otázky

INFORMACE VŽDY NA DOSAH
 • Mám zájem o zinkování či eloxování, jak mám postupovat?

  Máte tyto možnosti:

  1) Na našich webových stránkách v sekci kontakty vyplňte poptávkový formulář a my Vás budeme zpětně kontaktovat.

  2) Na e-mail galvena@galvena.cz nám zašlete poptávku (objednávku), ve které specifikujte přesně Váš požadavek:

  • typ povrchové úpravy,
  • rozměr a váhu zboží (technickou dokumentaci),
  • počet kusů,
  • požadovaný termín zhotovení.


  Následně Vás budeme kontaktovat.

  3) V sídle společnosti (kancelář Příjem a výdej zakázek) osobně vyplníte formulář a dohodnete s našimi zaměstnanci další postup.

  Pokud jsme schopni technicky a technologicky vyhovět Vašemu požadavku, zašleme Vám v co nejkratším možném termínu cenovou nabídku.

 • Kolik zaplatím za povrchovou úpravu?

  Cena za povrchovou úpravu je výsledkem posouzení Vámi zaslaných podkladů k poptávce. Hlavním parametrem stanovení ceny je pokovená plocha dílce s přihlédnutím na jeho hmotnost. Zohledňuje se také celkový objem zakázky a množství kusů umístěných na závěsu. Upozorňujeme, že v závislosti na znečištění materiálu Vám může být k ceně povrchové úpravy účtován příplatek.

 • Jaké nejmenší množství nazinkujete a naeloxujete?

  Nabízíme povrchovou úpravu i jednotlivých kusů a menších sérií, avšak minimální cena zakázky je 350,- Kč s DPH (v případě, že cena dílu je nižší než 350,- Kč s DPH, bude Vám do této částky dopočítán manipulační poplatek).

 • Lze provést povrchovou úpravu na počkání?

  V případě volných kapacit lze po předchozí domluvě s vedoucím výroby (tel.: 725 079 443) sjednat vyhotovení povrchové úpravy na počkání nebo do druhého dne. V takovém případě bude k zakázce účtován příplatek. Je třeba počítat s tím, že technologický proces povrchové úpravy trvá 3 – 4 hodiny.

 • Mohu zaplatit zakázku i platební kartou?

  Platební karty bohužel nepřijímáme. Drobné zakázky do 2 000,- Kč uhradíte v hotovosti v pokladně společnosti. Při částce vyšší jak 2 000,- Kč Vám bude vystavena faktura. Upozorňujeme, že všichni noví zákazníci platí první 3 zakázky v hotovosti, případně zálohově před odběrem zboží.

 • Co je galvanické zinkování?

  Galvanické zinkování je elektrolytické nanesení zinku na materiál a následné barvení modrou nebo silnovrstvou pasivací. Finálně lze ošetřit materiál lakem. Tento způsob povrchové úpravy Vám zajistí výbornou protikorozní ochranu a kovově lesklý vzhled.

 • Co je eloxování hliníku?

  Eloxování je povrchová úprava hliníku, kdy se na jeho povrchu vytváří ochranná vrstva oxidu hliníku. Tato vrstva zajistí výbornou ochranu proti korozi, tvrdost materiálu a lepší mechanické vlastnosti. Vzhled naeloxovaného materiálu je stříbrný jemný mat.

 • Co je moření hliníku?

  V technologickém procesu moření hliníku dochází k chemickému odstranění koroze, okují a zbytku mastnot ulpělém na povrchu. Vzhled takto upraveného materiálu je sjednocený a vyjasněný.

Poznejte, kdo jsme

Nabízíme povrchové úpravy kovů prováděné jak závěsovou, tak i bubnovou technikou. Naší hlavní činností je galvanické zinkování, eloxování a moření hliníku. Díky nepřetržitému provozu jsme schopni vyhotovit zakázky v co nejkratším čase a na Vaše požadavky reagovat flexibilně.

Jsme držitelem certifikátů ISO 9001:2015 (systém managementu kvality) a ISO 14001:2015 (systém environmentálního managementu).

 

Zjistěte více

Mapa

Časté dotazy - FAQ

Informační stránka podpory Vám poskytne odpovědi na nejčastěji kladené dotazy týkající se provozu a služeb.

V případě, že zde nenaleznete odpověď, můžete nám zaslat dotaz prostřednictvím webového formuláře, který naleznete na stránce kontakty.

Zobrazit stránku podpory

O naší společnosti

Naše společnost sídlí v Otrokovicích, ve Zlínském kraji a byla jako česká společnost založena v roce 2009. Navazujeme na mnohaletou tradici povrchových úprav bývalého areálu Moravan a.s. Jsme mladá, dynamicky se rozvíjející společnost a zaměstnáváme přibližně 45 zaměstnanců společně s vysoce kvalifikovanými odborníky v oboru povrchových úprav.

Zjistěte více

Hanza
Kovop
Smrplus
Zamet
TVD
AVEX
KOVOCITÉ
cominfo
DHJ KOVO
TESCOMA

Zaujala Vás naše nabídka služeb?

Odeslat poptávku